تاریخ ارسال : ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۴۹ ق.ظ ۰ نظر
با حضورجمعی از مسئولان؛

برگزاری جلسه هماهنگی برنامه های اجرایی فاطمیه دوم در منطقه بام وصفی آباد

به گزارش راونیزنامه ،‌ آخرین جلسه ماهانه ستاد اقامه نماز جمعه منطقه بام وصفی آباد صبح امروز در محل دفتر امام جمعه با حضور اعضا این ستاد در خصوص برنامه های ایام فاطمیه دوم   برگزار گردید.

این جلسه با هدف هماهنگی در خصوص هر چه با شکوه تر برگزار شدن مراسم عزاداری حضرت فاطمه زهرا (س) در ایام فاطمیه دوم  با حضور امام جمعه منطقه بام وصفی آباد،بخشدارمنطقه بام وصفی آبادو  جمعی دیگر از مسئولین و اعضاء‌ستاد اقامه نماز جمعه  درمحل دفتر امام جمعه  برگزار شد.

photo_2017-02-28_11-46-17

در ابتدای این جلسه امام جمعه منطقه بام وصفی آباد ضمن تسلیت ایام فاطمیه گفت : اقامه عزا در ایام فاطمیه و بر افراشتن پرچم عزا به واقع زنده نگه داشتن نام حضرت فاطمه زهرا (س) و حفظ سند حقانیت شیعه است .

حجت الاسلام دلبری خطبه فدکیه حضرت فاطمه زهرا(س) را نمونه ای بارز در دفاع آن حضرت از شأن و جایگاه ولایت دانست.

دلبری  در ادامه فاطمیه را بهترین زمان برای تمسک جستن به اهل بیت علیهم السلام دانست و خاطر نشان کرد: انشاالله بکوشیم تا مراسم ما در این ایام در خور شان حضرت زهرا (س) باشد.

گفتنی است مراسم عزاداری ایام فاطمیه دوم بمدت ۵ شب در مساجد شهر صفی آباد برگزار خواهد شد .همچنین مراسم ظهر شهادت نیز در قالب یک هئیت عزاداری از مسجد صاحب الزمان(عج) به سمت  مسجد امام رضا (ع)‌شهر صفی آباد برگزار می گردد.

دیدگاه شما